Kontra Liverpool, Villarreal Terancam Tanpa Gerard Moreno Republika Online

Final Liga Europa 3 Alasan Villarreal Bakal Juara Kalahkan Man United Kontra Liverpool, Villarreal Terancam Tanpa Gerard Moreno  Republika Online

Villarreal jest 10 dni przed swoim pierwszym meczem z Liverpoolem.

przeciwko. Liverpool ቪ ላ ላ ላ ላ ጄ ጄ ጄ ጄ ጄ ጄ ጄ ጄ ጄ ጃ ጃ ጃ ጃ ጃ ጃ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ tive ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ላ ምናልባት ምናልባት ምናልባት ምናልባት የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን መጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን ምናልባት የመጀመሪያውን የመጀመሪያውን ምናልባት на naä 1: 1 na Villarreal i Hetafa.

Strzelił także bramkę przeciwko Getafe, zanim w drugiej połowie doznał kontuzji ścięgna podkolanowego. 30-letni mężczyzna został dziś zbadany (17/04/2022) w celu określenia zakresu urazu.

Villarreal jest 10 dni przed swoim pierwszym meczem na Anfield z Liverpoolem. Doznali wstrząsu mózgu w październiku i lutym i byli nieczynni przez ponad miesiąc.

„Zobaczymy, jak poważna będzie kontuzja. To był dla niego zły rok. "" Ta sytuacja jest frustrująca dla wszystkich. Zobaczmy, jak wszystko pójdzie."

Villarreal pokonał Getafe, który chce pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii, po pokonaniu Bayernu Monachium 1:1 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w środę (4 grudnia 2022). . W Lidze Mistrzów podopieczni Emery'ego wciąż walczą o europejskie kwalifikacje.

Dzięki Getafe mają sześć punktów straty do Realu Sociedad w zwycięskiej passie. Villarreal objął prowadzenie w siódmej minucie dzięki bramce Manu Triigrrosrosa Paco Alcassera, który dośrodkował Moreno i znalazł Getafe.

Dziewięć minut później goście podwoją się, a Moreno trafia na bramkę Trigrosa. Ann Unaal strzeliła gola dla Getafe godzinę później, a Unil poprosił również Aisę Mandy o rzut karny.

W rezultacie Villarreal Getafe zajmuje 15. miejsce w tabeli La Liga, cztery punkty straty do ostatnich trzech. Tego samego dnia, co w poprzednim meczu, Valencia przegrała u siebie 2-1 z Osasuną i poniosła pierwszą porażkę w ośmiu meczach. W rezultacie Osasuna zajął w Walencji dziewiąte miejsce.